NAZWISKO I IMIĘ UCZNIA, KLASA SUKCES NAUCZYCIEL – OPIEKUN
Niezgoda Karolina 2b I miejsce w Powiatowym Konkursie Krasomówczym Agnieszka Kuper
Noworacka Pola 2b I miejsce w konkursie literackim „Malbork w moich wspomnieniach” Agnieszka Kuper
Mikołajczak Aleksandra 2b I miejsce w IV Wojewódzkim Konkursie Recytatorskim „Wejrzeć w siebie” poświęconym twórczości Henryka Sienkiewicza Agnieszka Kuper
Mechut Adrian 2c II miejsce w etapie okręgowym Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, I miejsce w etapie powiatowym; tytuł – Najbardziej Spektakularnej Drużyny Zawodów – Nagroda specjalna
Chmura Zofia 2c II miejsce w etapie okręgowym Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, I miejsce w etapie powiatowym; tytuł – Najbardziej Spektakularnej Drużyny Zawodów – Nagroda specjalna
Okrucińska Justyna 2a II miejsce w etapie okręgowym Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, I miejsce w etapie powiatowym; tytuł – Najbardziej Spektakularnej Drużyny Zawodów – Nagroda specjalna
Braun Paweł 2a II miejsce w etapie okręgowym Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, I miejsce w etapie powiatowym; tytuł – Najbardziej Spektakularnej Drużyny Zawodów – Nagroda specjalna
Szałkowski Przemysław 2a II miejsce w etapie okręgowym Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK, I miejsce w etapie powiatowym; tytuł – Najbardziej Spektakularnej Drużyny Zawodów – Nagroda specjalna
Muchowska Wiktoria 1e II miejsce w Powiatowym Konkursie Krasomówczym Jowita Uniewicz
Kolińska Julia 1e II miejsce w konkursie literackim „Malborska Madonna pędzlem i piórem” Jowita Uniewicz
Wiśniewska Agnieszka 1e II miejsce w konkursie literackim „Malbork w moich wspomnieniach” Jowita Uniewicz
Jastrzębska Paulina 2a II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej Bogdan Kuchar
Błaszczyk Marta 1b II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej Bogdan Kuchar
Jeż Monika 1c II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej Bogdan Kuchar
Konkolewska Alicja 1e II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej Bogdan Kuchar
Gałdyjasz Martyna 2d II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej Bogdan Kuchar
Barańska Karolina 2d II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej Bogdan Kuchar
Jastrzębska Paulina 2a II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej Bogdan Kuchar
Okrucińska Justyna 2a II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej Bogdan Kuchar
Konkolewska Alicja 1e II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce koszykowej Bogdan Kuchar
Gałdyjasz Martyna 2d II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej Bogdan Kuchar
Konkolewska Alicja 1e II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej Bogdan Kuchar
Pazio Ewelina 2b II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej Bogdan Kuchar
Pawlikowska Karolina 2b II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w piłce ręcznej Bogdan Kuchar
Błaszczyk Marta 1b II miejsce w Mistrzostwach Polski juniorek;

II miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach Powiatu w Lekkiej Atletyce

Zawody klubowe

Michał Krotowski

Rakowska Marta 1e Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – etap wojewódzki Magdalena Kubaszewska
Majewska Dorota 2c Olimpiada Wiedzy Ekologicznej – etap wojewódzki Magdalena Kubaszewska
Bedlińska Agnieszka 2c I miejsce w powiatowym konkursie HIV-AIDS-STOP Magdalena Kubaszewska
Majewska Dorota2c III miejsce w powiatowym konkursie HIV-AIDS-STOP Magdalena Kubaszewska
Leszczyńska Weronika 2c Ogólnopolska Olimpiada „Zdrowy Styl Życia” – etap okręgowy IV miejsce Magdalena Kubaszewska,

Jan Pawlina

Mechut Adrian 2c Ogólnopolska Olimpiada „Zdrowy Styl Życia” – etap rejonowy II miejsce Magdalena Kubaszewska,

Jan Pawlina

Iwanowska Anna 1c Bardzo dobry wynik w konkursie matematycznym – Kangur Anna Majcher
Nieścier Mateusz 1a Wyróżnienie w konkursie matematycznym – Kangur Anna Majcher
Wyróżnienie w konkursie matematycznym – Kangur Anna Majcher
Nagrodzki Kacper 1a II miejsce konkurs Informatyka i intersieć – organizowany przez Wydział Zarządzania UG w ramach Bałtyckiego Festiwalu Naukowego Izabela Łukasiewicz
Nachorny Arkadiusz 1a III miejsce – konkurs- Przedsiębiorczość Na Codzień Izabela Łukasiewicz
Kaszubowski Bartosz 1c III miejsce – konkurs – Przedsiębiorczość bez tajemnic Izabela Łukasiewicz
Kownacki Igor 1a Finalista Mistrzostw Polski (XII miejsce) w Piłce siatkowej w ramach Licealiady 2016r. Michał Krotowski
Laskowski Szymon 1d Finalista Mistrzostw Polski (XII miejsce) w Piłce siatkowej w ramach Licealiady 2016r. Michał Krotowski
Paduszek Kamil 1d Finalista Mistrzostw Polski (XII miejsce) w Piłce siatkowej w ramach Licealiady 2016r. Michał Krotowski
Włodarczyk Karol 2d II miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach powiatu w Lekkiej Atletyce Michał Krotowski
Zieliński Adam 1d III miejsce w pchnięciu kulą w Mistrzostwach powiatu w Lekkiej Atletyce Michał Krotowski
Okrucińska Justyna 2a I miejsce w konkursie literackim „Malborska Madonna piórem i pędzlem” Jowita Uniewicz
Marta Wawrzyszuk 3f Finalista XXX Olimpiady Wiedzy Ekologicznej na szczeblu centralnym Magdalena Kubaszewska (indeks)
Maciej Szymula 3a Laureat konkursu matematycznego na PG „Wygraj Indeks” Mirosław MAKURAT
Maciej Szymula 3a Finalista ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Sowa matematyczna” II miejsce w 2015 Mirosław Makurat
Maciej Bejm 3a Finalista ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Sowa matematyczna” Mirosław Makurat
Kacper Szulik 3a Finalista ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Sowa matematyczna Mirosław Makurat
Kacper Żygadło 3a Finalista ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Sowa matematyczna Mirosław Makurat
Dawid Drzymalski 3a III miejsce w konkursie Ekotech 2015 Krzysztof Tez
Michał MARKOWSKI 3a III miejsce w konkursie Ekotech 2015 Krzysztof Tez
Kacper Szulik 3a Udział w drugim etapie Olimpiady fizycznej etap wojewódzki Krzysztof Tez
Maciej Szymula 3a Mistrzostwa w finale województwa pomorskiego w piłce siatkowej chłopców Bogdan Kuchar
Maciej Bejm 3a Mistrzostwa w finale województwa pomorskiego w piłce siatkowej chłopców Bogdan Kuchar
Łukasz Woś 3a Mistrzostwa w finale województwa pomorskiego w piłce siatkowej chłopców Bogdan Kuchar
Michał Michniewicz 3a Mistrzostwa w finale województwa pomorskiego w piłce siatkowej chłopców Bogdan Kuchar
Adam Sobstyl 3c Mistrzostwa w finale województwa pomorskiego w piłce siatkowej chłopców Bogdan Kuchar
Jakub Robaczek 3e Mistrzostwa w finale województwa pomorskiego w piłce siatkowej chłopców Bogdan Kuchar
Patrycja Philipp 3a Finalistka finału w indywidualnych biegach przełajowych Bogdan Kuichar
Victoria Gorczyca 3e Finalistka finału w indywidualnych biegach przełajowych Bogdan Kuichar
Łukasz Jaskulski 3c Udział w Olimpiadzie Historycznej na szczeblu okręgowym Agnieszka Tkaczyk
Rafał Czajkowski 3e Udział w Olimpiadzie Historycznej na szczeblu okręgowym Agnieszka Tkaczyk
Karolina Kudelska 3b Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” Maria Seibert
Karolina Piór 3b Ogólnopolski Konkurs Kolęd i Pastorałek „Nad światem cicha noc” Maria Seibert