Gimnazjaliści z SU ponownie w akcji

Gang Słodziaków już raz zdobył serca najmłodszych uczniów naszej szkoły. Tyle uśmiechów, ile ciężka praca gimnazjalistów wywołała poprzednio, tylko zachęciło do powtórzenia Dnia Czytania. 28 maja niezwykle przejęci aktorzy zaprezentowali nowe przygody zwierzęcych przyjaciół. Od kilku dni z ogromną starannością przygotowywali charakteryzacje, które upodobniły ich do bohaterów. Lis Lucek, Szczerbatek, tak jak pozostali niewiele różnili się od postaci z książki. Umiejętności, jakimi dysponował zespół, były  godne podziwu. Oprócz rewelacyjnej gry aktorskiej, gimnazjaliści doskonale radzili sobie w kontaktach z młodszymi. Przeprowadzili  liczne zabawy, które miały  na celu rozruszać słuchaczy. Elementem wartym uwagi był także występ wokalny. Dzieci oraz ich starsi koledzy zaśpiewali tytułową piosenkę Gangu Słodziaków. To wydarzenie bez najmniejszych wątpliwości można uznać za udane. Kto wie, może sukcesy gimnazjalistów zainspirują młodszych uczniów do czynnego angażowania się w życie szkoły?

                                                                                             Opiekunowie SU

                                                                              Anna Bajur, Monika Gierszewska