Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pożegnanie Pszczółki

W dniu 12 czerwca 2024 r.  odbyło się zakończenie ostatniego etapu edukacji przedszkolnej w grupie „Pszczółki”. Sześciolatki przygotowały dla rodziców występ na scenie – razem z wychowawczynią Panią Patrycją Pachocka zaśpiewały i zatańczyły wspólny taniec.

Następnie absolwenci przedszkola otrzymali  pamiątkowe dyplomy i spersonalizowane pamiątki – medale, imienne breloczki, drzewka szczęścia i ramki z zakodowanym kodem, który po zeskanowaniu wyświetlał na telefonie pamiątkowy film. Rodzice podziękowali prowadzącej grupę nauczycielce i pomocy nauczyciela – Justynie Żurańskiej za wsparcie i zaangażowanie bukietami kwiatów i pamiątkowymi fotoksiążkami.

Panie wręczyły także podziękowania rodzicom, którzy aktywnie włączali się w działalność przedszkola. .Później odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek. Rodzice przygotowali przepyszny poczęstunek, który umilił czas wszystkim uczestnikom. Na zakończenie czekał na wszystkich przepyszny tort z motywem  grupy – pszczółkami.

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom za zaangażowanie i pomoc w organizacji tego wyjątkowego dnia. To  niezwykłe spotkanie na długo pozostanie w pamięci jej uczestników.