Konsultacje dla rodziców i uczniów

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców

Zespołu Szkolno- Przedszkolnego nr 1 w Malborku

Lp. Nazwisko i imię

Nauczyciela

Częstotliwość Godzina Miejsce
 

Poniedziałek

 

1 Magdalena Barwińska- Kubaszewska 1 godz./tyg. 13:40-14:40 Gabinet 218
2 Agnieszka Kęsik- Byber 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 228
3 Beata Komoszyńska 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Gabinet 104
4 Piotr Kujawa 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 210
5 Beata Olińska 1 godz./tyg. 14:00-15:00 biblioteka
6 Paweł Radziszewski 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 219
7 Kamila Woronowicz 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 106
8 Karina Jakusik 1 godz./tyg. 15:00-16:00 Gabinet psychologa
9 Arkadiusz Jaroszewski 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 025
10 Justyna Kujawa 1 godz./tyg. 10:00-11:00 Sala A2
11 Jan Ochociński 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 121
12 Monika Walentynowicz 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 120
13 Paulina Gut 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Gabinet P41
14 Jolanta Zwierz 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Sala 010
15 Natalia Lipińska 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Sala 007
16 Patrycja Pachocka 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Sala 006
17 Małgorzata Dąbrowska 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Sala 009
18 Katarzyna Pietrzak 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Sala 010
 

Wtorek

 

19 Sylwia Kapuścińska- Baca 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 104
20 Celina Kraszewska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 229
21 Magdalena Marcinkowska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 107
22 Agnieszka Nowicka 1 godz./tyg. 14:00-15:00 Gabinet 213
23 Karolina Kurapiewicz 1 godz./tyg. 10:00-11:00 Sala A2
24 Monika Piskozub 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet A17
25 Agata Serzysko 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet A16
26 Ewa Trębas 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 025
27 Sylwia Wdowicz 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Gabinet 210
28 Edyta Hołub 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 028
29 Ewa Chmielewska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 236
30 Katarzyna Buła 1 godz./tyg. 14:30-15:30 biblioteka
31 Joanna Evenden 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 120
32 Joanna Pichlak 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet wicedyrektora-030
33 Milena Wiśniewska 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 027
34 Leszek Paździor 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 029
35 Gabriela Partyka 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Sala B7
36 Barbara Wilczkowiak 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 106
37 Małgorzata Bednarz 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Sala B7
38 Beata Nagrodzka 1 godz./tyg. 11:30-12:30 Gabinet 214
39 Marcin Szczęsny 1 godz./tyg. 14:00-15:00 Gabinet 105
40 Monika Wojewódka 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 118
 

Środa

 

41 Monika Gierszewska 1 godz./tyg. 12:40-13:40 Gabinet 104
42 Aldona Jaroszewska 1 godz./tyg. 15:30-16:30 pokój

nauczycielski

w-f

43 Anna Jarzynka 1 godz./tyg. 14:45-15:45 Gabinet 025
44 Dorota Jukowska 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Gabinet 105
45 Jolanta Kowalczyk- Okrucińska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 028
46 Mariola Kulpa 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 127
47 Elżbieta Sumowska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet dyrektora szkoły
48 Małgorzata Szumska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 230
49 Milena Zwierz 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 232
50 Agata Gomułka- Zwierz 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 123
51 Joanna Jasnoch 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 121
52 Małgorzata Kaim 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 124
53 Dorota Korenkiewicz 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 119
54 Beata Sawaniewska 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 118
55 Dorota Cybulska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Sala 008
56 Małgorzata Cybulska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 231
57 Sabina Orłowska 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Pokój nauczycielski

w-f

58 Anna Skrzoska 1 godz./tyg. 11:30-12:30 Gabinet 105
59 Iwona Socha 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet wicedyrektora
60 Marta Piątek 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Sala 008
 

 

Czwartek

 

61 Monika Arent 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 106
62 Izabela Krotowska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 026
63 Ewa Nadolna 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 216
64 Magdalena Nadolska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 215
65 Anna Olchowik 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 123
66 Jolanta Przybyszewska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 127
67 Agata Rojek 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 236
68 Ewa Worożańska 1 godz./tyg. 11:30-12:30 Gabinet 214
69 Małgorzata Klepacka 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 124
70 Urszula Cichocka 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 120
71 Monika Kacperska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 003
72 Katarzyna Sopyło 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 029
73 Nela Żak 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 117
74 Patrycja Biegańska- Stawicka 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet pedagoga
75 Bożena Kalinowska- Sawicka 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Sala 008
76 Agnieszka Polak 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Gabinet 210
77 Barbara Wojtasik 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Sala 007
78 Dariusz Rowiński 1 godz./tyg. 16:30-17:30 pokój

nauczycielski

w-f

79 Anita Nowicka 1 godz./tyg. 11:30-12:30 Gabinet 131
80 Kamila Kapuścińska 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Sala B7

 

 

Uwaga!

 

Ze względu na to, iż godziny dostępności przeznaczone są zarówno dla rodziców jak i uczniów, prosimy Państwa o poinformowanie nauczyciela za pomocą e – dziennika o chęci skorzystania z konsultacji najpóźniej dzień wcześniej.

 

Przed planowanym spotkaniem z nauczycielem prosimy także o sprawdzenie czy dany nauczyciel nie przebywa na zwolnieniu lekarskim lub na urlopie.