Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Konsultacje dla rodziców i uczniów

Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Malborku

Lp. Nazwisko i imię Nauczyciela Częstotliwość Godzina Miejsce
     

Poniedziałek

 

   
1 Magdalena Barwińska- Kubaszewska 1 godz./tyg. 13:40-14:40 Gabinet 218
2 Agnieszka Kęsik- Byber 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 228
3 Beata Komoszyńska 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Gabinet 104
4 Piotr Kujawa 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 210
5 Beata Olińska 1 godz./tyg. 14:00-15:00 biblioteka
6 Ewa Worożańska 1 godz./tyg. 11:45-12:45 Gabinet 214
7 Kamila Woronowicz 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 106
8 Karina Jakusik 1 godz./tyg. 15:00-16:00 Gabinet psychologa
9 Arkadiusz Jaroszewski 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 025
10 Justyna Kujawa 1 godz./tyg. 10:00-11:00 Sala A2
11 Jan Ochociński 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 121
12 Monika

Walentynowicz

1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 120
13 Paulina Gut 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Gabinet P41
14 Jolanta Zwierz 1 godz./tyg. 07:30-08:30 Sala 010
15 Natalia Lipińska 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Sala 007
16 Patrycja Pachocka 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Sala 006
17 Małgorzata Dąbrowska 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Sala 009
18 Katarzyna Pietrzak 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Sala 010
       19 Dorota Cybulska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Sala 008
     

Wtorek

 

   
19 Sylwia Kapuścińska- Baca 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 104
20 Celina Kraszewska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 229
21 Agnieszka Nowicka 1 godz./tyg. 14:00-15:00 Gabinet 213
22 Karolina

Kurapiewicz

1 godz./tyg. 10:00-11:00 Sala A2
23 Ewa Trębas 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 025
24 Sylwia Wdowicz 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Gabinet 210
25 Edyta Hołub 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 028
26 Ewa Chmielewska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 236

 

27 Katarzyna Buła 1 godz./tyg. 14:30-15:30 biblioteka
28 Joanna Evenden 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 120
29 Joanna Pichlak 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet wicedyrektora-030
30 Milena Wiśniewska 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 027
31 Leszek Paździor 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 029
32 Gabriela Partyka 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Sala B7
33 Barbara Wilczkowiak 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 106
34 Małgorzata Bednarz 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Sala B7
35 Beata Nagrodzka 1 godz./tyg. 11:30-12:30 Gabinet 214
36 Monika Wojewódka 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 118
37 Paweł Radziszewski 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 116
 

Środa

 

38 Monika Gierszewska 1 godz./tyg. 12:40-13:40 Gabinet 104
39 Aldona Jaroszewska 1 godz./tyg. 15:30-16:30 pokój

nauczycielski w-f

40 Anna Jarzynka 1 godz./tyg. 14:45-15:45 Gabinet 025
41 Dorota Jukowska 1 godz./tyg. 12:30-13:30 Gabinet 105
42 Jolanta Kowalczyk-

Okrucińska

1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 028
43 Mariola Kulpa 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 127
44 Elżbieta Sumowska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet dyrektora szkoły
45 Małgorzata Szumska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 230
46 Milena Zwierz 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 232
47 Agata Gomułka- Zwierz 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 123
48 Joanna Jasnoch 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 121
49 Małgorzata Kaim 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 124
50 Dorota Korenkiewicz 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 119
51 Beata Sawaniewska 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 118
52 Monika Piskozub 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet A17
53 Małgorzata Cybulska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 231
54 Sabina Orłowska 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Pokój nauczycielski w-f
55 Anna Skrzoska 1 godz./tyg. 11:30-12:30 Gabinet 105
56 Iwona Socha 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet wicedyrektora
57 Marta Piątek 1 godz./tyg. 11:30-12:30 Sala 008
58 Agata Serzysko 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet A16
59 Magdalena

Marcinkowska

1 godz./tyg. 12:30-13:30 Gabinet 107
60 Marcin Szczęsny 1 godz./tyg. 14:00-15:00 Gabinet 105
     

 

Czwartek

 

   
61 Monika Arent 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 106
62 Izabela Krotowska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 026
63 Ewa Nadolna 1 godz./tyg. 13:30-14:30 Gabinet 216
64 Magdalena Nadolska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 215
65 Anna Olchowik 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 123
66 Jolanta Przybyszewska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 127
67 Agata Rojek 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 236
68 Małgorzata Klepacka 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 124
69 Urszula Cichocka 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 120
70 Monika Kacperska 1 godz./tyg. 14:30-15:30 Gabinet 003
71 Katarzyna Sopyło 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 029
72 Nela Żak 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet 117
73 Patrycja Biegańska- Stawicka 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Gabinet pedagoga
74 Bożena Kalinowska- Sawicka 1 godz./tyg. 15:30-16:30 Sala 008
75 Agnieszka Polak 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Gabinet 210
76 Barbara Wojtasik 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Sala 007
77 Dariusz Rowiński 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Pokój w-f
78 Anita Nowicka 1 godz./tyg. 11:30-12:30 Gabinet 131
79 Kamila Kapuścińska 1 godz./tyg. 16:30-17:30 Sala B7

 

 

Uwaga!

 

Ze względu na to, iż godziny dostępności przeznaczone są zarówno dla rodziców jak i uczniów, prosimy Państwa o poinformowanie nauczyciela za pomocą e – dziennika o chęci skorzystania z konsultacji najpóźniej dzień wcześniej.

 

Przed planowanym spotkaniem z nauczycielem prosimy także o sprawdzenie czy dany nauczyciel nie przebywa na zwolnieniu lekarskim lub na urlopie.