Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Ach, co to był za bal!

Dnia 13 czerwca o godzinie 17.00, zgodnie z tradycją w naszej szkole, odbył się bal klas VI. Bal rozpoczęła Pani wicedyrektor Iwona Socha, po czym uczniowie zatańczyli poloneza, przygotowanego przez Panią Iwonę Wądołowską. W tym roku szkolnym poloneza poprowadzili wychowawcy klas VI Pani Agnieszka Nowicka i Pan Piotr Kujawa.

Po części oficjalnej zespół „Młode wilki” zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy. Uczniowie tańczyli pięknie i bez wytchnienia. Do zabawy włączyli się również zaproszeni nauczyciele, którzy świetnie bawili się w gronie swoich wychowanków.

Wielką niespodzianką dla uczniów był wielki, przepyszny pożegnalny tort.

Absolwenci wyglądali skromnie, jednakże bardzo elegancko. Zachowywali się dojrzale i kulturalnie. Bal oczywiście nigdy nie odbyłby się bez zaangażowania rodziców i wychowawców. Dziękujemy! Niesamowite zdjęcia z balu wykonała Pani Kama Trojak i Pan Daniel Zugaj. Dziękujemy!

Zresztą zobaczcie sami!