Biegi przełajowe

W kwietniu odbyły się Igrzyska Dzieci w Powiatowych Drużynowych Biegach Przełajowych

Chłopcy w składzie 5 osobowym: Jukowski Bartosz I miejsce, Lewński jakub IV miejsce oraz Kloc Grzegorz, Nawrot Wojciech, Rekowski Szymon -zajęli zespołowo II miejsce.

Dziewczęta w składzie 5 osobowy: Drosik Lena, Gordon Alicja, Piętka Olga, Pliszka Hanna, Vogelsinger Zosia, Rzepka Dominika- rez. – zajęli zespołowo V miejsce.

W starszej grupie w Igrzyskach młodzieży Szkolnej w Drużynowych Biegach przełajowych wystartowali

Chłopcy w składzie 5 osobowym: Raburski Brajan I miejsce, Sulich Kacper, Kratul Jakub, Wiśniewski Miłosz, Zalewski Mateusz – zajęli zespołowo II miejsce.

Dziewczeta w składzie 5 osobowym: Zuzanna Murawska I miejsce, Duch Kinga, Wach Zuzanna, Hajdukiewicz Olga, Szachniuk Martyna, Grzankowska Maja- rez. -zajęli zespołowo III miejsce.  Gratulujemy!

Opiekę sprawowali Jan Ochociński i Sabina Orłowska.