Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dlaczego lubię Malbork?

Klasa 1b bierze udział w konkursie pt. ” Dlaczego lubię Malbork?” Do 7 stycznia trwa głosowanie na Facebooku poprzez ” polubienie”.

Nasza klasa walczy o główną nagrodę – dzień w stadninie koni ” Dare to dream”. Dzieci bardzo się postarały i nagrały wspaniały film, promujący nasze kochane miasto.

Bardzo prosimy o głosy!
Link do filmiku znajduje się poniżej:

https://www.facebook.com/share/r/16DeGUkQsj/