Klasa 1b bierze udział w konkursie pt. ” Dlaczego lubię Malbork?” Do 7 stycznia trwa głosowanie na Facebooku poprzez ” polubienie”.
Nasza klasa walczy o główną nagrodę – dzień w stadninie koni ” Dare to dream”. Dzieci bardzo się postarały i nagrały wspaniały film, promujący nasze kochane miasto.
Bardzo prosimy o głosy!
Link do filmiku znajduje się poniżej: