Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dwie godziny dla rodziny

W piątek 14.06 odbyła się w klasie Ib integracyjna impreza „Dwie godziny dla rodziny”, będąca połączeniem Dnia Mamy, Dnia Taty i Dnia Dziecka. Część artystyczna do łez wzruszyła większość mam, a szczególnie piosenka „Nie ma jak u mamy” oraz „Jedynie serce matki”.

Dumni tatusiowie z radością wysłuchali wierszy, w których została doceniona ich pomoc i odwaga. Po części artystycznej rodzice odgadywali portrety i szkice o nich samych, autorstwa ich dzieci. Opisy były prawdziwe, choć niektórych dziwiły bardzo. Któż nas jednak lepiej zna niż nasze własne dziecko? Posileni pysznymi ciastami upieczonymi przez mamy i babcie, rodzice i dzieci zgłosili swoją gotowość do konkurencji sportowych. Wygrała drużyna mam, II miejsce zajęła drużyna dzieci, a III tatusiów. Nie mogło być inaczej. Tatusiowie na otarcie łez otrzymali w prezencie wykonaną przez dzieci piosenkę „Chłopaki nie płaczą”.

[nggallery id=288]