Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dziękujemy Pani Agnieszko!

Z wielką radością w sercu informujemy, że ambasadorka naszej fundacji Pani Agnieszka Cegielska w plebiscycie Gwiazd Dobroczynności zwyciężyła! Dzięki Jej dobroci i szlachetności podopieczni fundacji otrzymają aż 10 000 złotych!

Dziękujemy wszystkim, którzy razem z nami oddawali głosy na Panią Agnieszkę – nauczycielom, rodzicom i uczniom. Dziękujemy Burmistrzowi Panu Andrzejowi Rychłowskiemu za wsparcie i walkę do końca, Pani Dorocie Starzyk, Izabeli Skibickiej, Magdalenie Marszałkowskiej, Kamie Trojak i Panu Bogdanowi Gałązce za zaangażowanie i serce. Dziękujemy TV Malbork, Radiu Malbork, Gazecie Malborskiej, Dziennikowi Bałtyckiemu za bycie z nami. Pani Agnieszko – serca naszych dzieci łączą się z Panią i wszystkimi dobrymi Aniołami!

agnieszka

biedroneczki i przyjaciele biedroneczki i przyjaciele2 biedroneczki biedronki 3 biedronki uśmiech 1 biedronki uśmiech