Dzień Dziecka był dla przedszkolaków z grup „Pszczółki” i „Słoneczniki” dniem pełnym wrażeń kulinarnych. Pierwszą z atrakcji był wspólny spacer do pizzerni „Bastion”. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z wyglądem i wyposażeniem pizzerii. Dzieci miały możliwość przypomnienia sobie zasad kulturalnego zachowania się w pizzerii, a także przy stole podczas posiłku. Jadły z wielkim apetytem przygotowaną pizzę. Przedszkolaki stwierdziły, że świetnie się bawiły i z chęcią jeszcze tu wrócą. Na koniec wizyty dzieci wykonały pamiątkowe zdjęcia.
Następnie przedszkolaki udały się do restauracji „Piwniczka” na pyszne śmietankowo-czekoladowe lody, które były prezentem od pracowników lokalu dla naszych podopiecznych. Zimny deser w upalny dzień sprawił dzieciom ogromną radość. To wspaniale patrzeć na uśmiechnięte i kolorowe od lodów buzie naszych przedszkolaków. Po smacznym poczęstunku, wszyscy uśmiechnięci i zadowoleni wróciliśmy do przedszkola..
Przedszkolaki i wychowawczynie dziękują bardzo właścicielom i pracownikom restauracji „Bastion” oraz restauracji „Piwniczka” za wielką gościnność, bardzo miłe przyjęcie oraz świetną atmosferę.





























