Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień przyjaźni i miłości

W naszym przedszkolu jest bardzo wesoło,

W naszym przedszkolu śmiech, gwar wokoło.

Bo w naszym przedszkolu, każde dziecko śmieje się do dziecka,

A uśmiech naszych dzieci toczy się jak piłeczka.

Dnia 15 lutego dzieci z grupy  Niezapominajki obchodziły  Walentynki –  dzień przyjaźni i miłości. Tego dnia przedszkolaki ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Podczas zajęć poruszane były takie pojęcia jak: szczęście, miłość, przyjaźń. Dzieci brały  udział w różnych zabawach walentynkowych m.in.: w zabawie  ze śpiewem w kole, ćwiczeniach gimnastycznych z serduszkiem, zabawie– serduszko parzy.   Niezapominajki wykonały również pracę plastyczną. Przez cały dzień wszystkim dopisywał wspaniały humor :)