Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Dzień Rodziny

„Dzień Rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci, pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, a przede wszystkim jest to czas, który mogą spędzić tylko ze sobą bez pośpiechu i z dala od codziennych zmartwień. Jest to taki dzień w kalendarzu, do którego wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidnie i na który czekają z wypiekami na twarzy.

 W dniu 28 maja 2024r. przedszkolaki z grupy „FIOŁKI” zaprosiły swoich rodziców i rodzeństwo na uroczysty program artystyczny do naszego przedszkola. Wszystkich zebranych gości serdecznie powitały wychowawczynie, które podkreśliły, jak ważną rolę w naszym życiu pełni rodzina.

 W programie przygotowanym specjalnie dla rodziców znalazły się: wierszyki o mamie i tacie, podkreślające wielką miłość do rodziców, piosenka pt.: „Mama, tata najpiękniejsze słowo świata” oraz śpiewanie połączone z tańcem do piosenki pt.: „Śmieszne miny” i „Bratnie dusze”.

Niespodzianką dla rodziców na zakończenie popisów artystycznych były zrobione przez dzieci piękne laurki z napisem „KOCHAM CIĘ” oraz bransoletki dla mam i breloczki z imieniem dziecka dla tatusiów.

 Było to radosne i cudowne popołudnie spędzone w miłej atmosferze. Niejednemu rodzicowi zakręciła się łezka w oku…ale to ze szczęścia.

 Rodzicom bardzo dziękujemy za pomoc w przygotowaniu poczęstunku i za słowa wdzięczności.

Panie: Kamila Kapuścińska, Aneta Niewińska, Barbara Wilczkowiak, Aleksandra Siuciak.