29 maja był dla nas szczególnym dniem, gdyż w auli naszej szkoły świętowaliśmy Dzień Rodziny. Dzieci pod opieką swoich pań z ogromnym zaangażowaniem przygotowywały się do swoich ról wiedząc, że przedstawienie to dedykowane jest ukochanym Rodzicom. Przedszkolaki zaprezentowały przedstawienie, w którym wcieliły się w role mam i tatusiów. Nie mogło zabraknąć również wzruszających piosenek będących wyrazem podziękowania i miłości. Wszystkie dzieci wykonały układ do piosenki „Cudny moment”, a dziewczynki zaprezentowały taniec z chustami do utworu „Walc kwiatów” Piotra Czajkowskiego.
Ten dzień był wyjątkowy i pełen wzruszeń. Była to okazja to spotkania i wspólnego świętowania. Święto Rodziny zakończyło się wręczeniem własnoręcznie i staranie wykonanych przez dzieci upominków i portretów.
Dziękujemy Rodzicom za pomoc w organizacji poczęstunku.












