Dzień Rodziny

Grupa Motylki miała ważne święto – Dzień Rodziny! Dzieci z radością wystąpiły z pięknym, różnorodnym repertuarem. Liczne wierszyki z życzeniami dla mamy, taty, babci, dziadka uszczęśliwiły zaproszonych gości. Piosenki z serca płynące, tańce gorące to wszystko dla rodziny. Uroczystość zakończyła się wręczeniem prezentów dla przybyłych gości i słodkim poczęstunkiem! A najważniejszym wydarzeniem tego dnia były życzenia  100 lat i kwiatuszek dla dziewczynek od chłopców z okazji Dnia Kobiet! Dziękujemy chłopaki!

” Szczęście, to nie pieniądze, samochody, modne rzeczy, dalekie podróże…

Szczęście  to ludzie w Twoim życiu, którzy pomagają Ci tworzyć piękne wspomnienia. To RODZINA.”

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

Panie Ewa, Danusia i Basia