Jolanta Kowalczyk – Okrucińska

nauczyciel logopeda, pedagog specjalny, tutor

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika opiekuńczo-wychowawcza oraz studia podyplomowe z logopedii na Uniwersytecie Gdańskim. Posiadam specjalizację z neurologopedii i wczesnej interwencji logopedycznej. Wciąż podnoszę i doskonalę swoje umiejętności w różnych szkoleniach i warsztatach. Od wielu lat pracuję z dziećmi mającymi trudności w mówieniu i komunikacją językową. Praca ta jest mi szczególnie bliska. Myślę, że wczesna terapia prowadzona z dziećmi otwiera przed nimi wiele możliwości rozwojowych. Widzę w tym sens i czerpię radość z podejmowanych działań. Wolny czas spędzam z synkiem i mężem. Chętnie sięgam po dobrą książkę. Interesuję się astrologią, która odkrywa magiczną stronę życia. Kontakt z naturą daje mi natchnienie do dalszej pracy.