Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Monika Arent

Nauczycielka nauczania wczesnoszkolnego
– wychowawca w oddziale przedszkolnym, tutor, mediator

Ukończyłam Edukację Wczesnoszkolną w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu, Zintegrowaną Edukację Wczesnoszkolną i Przedszkolną w Pomorskiej Akademii Pedagogicznej w Słupsku oraz studia podyplomowe- Oligofrenopedagogikę w Elbląskiej Uczelni Humanistyczno – Ekonomicznej w Elblągu.

Jestem przedsiębiorczą, kreatywną nauczycielką. Podejmuję nowe działania i wyzwania z myślą o dzieciach z którymi pracuję i będę pracowała. Poszukuję nowych, ciekawych rozwiązań tak, by uatrakcyjnić proces edukacyjny moich małych wychowanków. Nigdy się nie poddaję i idę cały czas do przodu- niepowodzenia wzmacniają mnie i mobilizują do działania.

Moje pasje: nie będę oryginalna… to moja rodzina- trójka wspaniałych chłopców i kochany mąż.

Moje marzenia: wychować moje dzieci w zdrowiu i szczęściu, zestarzeć się z moim mężem, gdzieś w domku na wsi; mieć tyle siły i samozaparcia, by poszukiwać nowych dróg i być drogowskazem dla kolejnych pokoleń, które przekroczą próg naszej szkoły.

Moja złota myśl:

„SPOKÓJ POŚRÓD BURZY”

… Jak ważną jest rzeczą, by unikać zdenerwowania w chwilach prób i przeciwności tego życia zdenerwowaniu bowiem zawsze towarzyszy skłonność do zamykania serca, a przecież właśnie wtedy powinniśmy je otwierać…”

Ojciec PIO