Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pałka Iwona

nauczycielka wychowania fizycznego, tutor

Pracuję w naszej od początku Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Gdańsku o kierunku Wychowanie Fizyczne. Jestem trenerem II klasy gimnastyki sportowej. Ukończyłam Studia Podyplomowe z zakresu różnych form Taneczno-Gimnastycznych ze specjalnością aerobik w Gdańsku.

Jestem instruktorem gimnastyki artystycznej, rekreacji ruchowej. Posiadam uprawnienia do prowadzenia gimnastyki korekcyjnej. Ukończyłam wiele szkoleń z zakresu fitness. Fitness to dla mnie sposób na  zdrowie, sprawność ,zgrabną sylwetkę. Nie myślałam, że praca instruktora sprawi mi tak wielką przyjemność. Dzięki niej poznaję nowych , miłych ludzi, a co najważniejsze realizuję się.

Mam dwóch pełnoletnich synów Daniela i Filipa. Naszą rodzinną pasją  jest narciarstwo i chodzenie po górach. Od trzech lat znalazłam nowe zainteresowanie- ogród. Stare japońskie przysłowie brzmi:

„Jeżeli chcesz być szczęśliwy jeden wieczór – zaproś przyjaciół, jeżeli chcesz być szczęśliwy przez rok – ożeń się. A jeżeli chcesz być szczęśliwy przez całe życie – załóż ogród”