Z radością informujemy, że uczennica klasy 3b – Weronika Sowińska, otrzymała wyróżnienie w III Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym Szkół Podstawowych pod hasłem „Mój wymarzony Eko-robot pomaga sprzątać świat” organizowanym przez FanRobot – Nauka i Zabawa z Elbląga. Weronice gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych osiągnięć.