Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

I Maraton Zumba Fitness

Z radością zapraszamy wszystkich na I Maraton Zumby Fitness, który odbędzie się 27 grudnia 2014 roku o godzinie 16.30 w naszej szkole. Organizatorem są Activ Fit Basi Zarańskiej oraz Fundacja Szkoła Otwartych Serc. Będzie to impreza charytatywna, a zebrane pieniądze zostaną wydane na cele statutowe fundacji. Maraton to 150 minut  wspaniałej zabawy przy muzyce z całego świata. Maraton poprowadzą Barbara Zarańska, Ada Antoniak-Bielecki, Paulina Górska, Karolina Pstrong, Magda Napierała, Anna Osińska. Wstęp to dowolna wpłata do puszki. Patronat honorowy objęli – Burmistrz Miasta Malborka i Starosta Powiatu Malborskiego, a patronat medialny portal 82-200, Radio Malbork, TV Malbork. Zapraszamy – przyjdźcie koniecznie!

gotowy elektroniczny