Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

II Gra Miejska

Dnia 17.06.2016 odbyła się II Gra Miejska dla uczniów szkół podstawowych. Z dumą informujemy, że nasza drużyna zajęła I miejsce. Gra odbywała się na trasie prowadzącej przez wybrane punkty miasta.

Drużyna otrzymała mapę i kartę gry, na której zapisywana była punktacja na poszczególnych 10 stacjach. Warunkiem ukończenia gry było zebranie naklejek od 10 postaci historycznych. Na stacjach grupa w składzie : Igor Gradzik, Jakub Ruszkowski, Maja Bakalarz, Ina Jaroszewicz, Laura Zaborska, wykonywała zadanie i udzielała odpowiedzi. Grupę przygotowała nauczycielka historii Pani Ewa Trębas. Gratulujemy i cieszymy się, że przechodni piękny puchar znowu trafił w nasze ręce!