Kolędowanie w Domu Seniora

W czwartek, 19 grudnia uczniowie naszej szkoły, z klasy 2d odwiedzili Dom Seniora, aby zaprezentować świąteczny program słowno – muzyczny. Dzieci zaśpiewały kolędy: „Gdy śliczna panna”, „Cicha noc”, „Mizerna cicha” i „Świeć gwiazdeczko”. Nie zabrakło również piosenki o Świętym Mikołaju. Na zakończenie wszyscy razem zaśpiewaliśmy utwór zespołu „Czerwone Gitary” pt. „Jest taki dzień”. Uczniowie, sprawili dużą radość Seniorom, wręczając im własnoręcznie wykonane karki świąteczne z życzeniami. Panie Kamila Woronowicz i Justyna Okoń były poruszone nie tylko zaangażowaniem dzieci, ale również wspaniałą, ciepłą i serdeczną atmosferą oraz pozytywnym odbiorem ze strony słuchaczy. Razem przeżyliśmy wzruszające i ubogacające chwile, które na długo pozostaną w naszych sercach…