Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Kółko pamięciowe – Memorylab

Chcielibyśmy Państwa poinformować, że w naszej szkole odbywają się zajęcia pt. MEMORYLAB – najkrótszy trening pamięci w zabawie z umysłem i wyobraźnią – zajęcia uczą Wasze dzieci uczenia się szybciej, skuteczniej poprzez zabawę. Bardzo niewiele trzeba, aby naszej pamięci pomóc i odkryć podstawowe prawa rządzące szybkim, skutecznym i przede wszystkim radosnym zapamiętywaniem i uczeniem się. Wspólnie możemy pomóc dziecku uczyć się INACZEJ, aby zmniejszyć stres edukacyjny, rozwijać się, a przy okazji samemu poznać podstawowe sekrety pamięci wyćwiczonej.

Zachęcamy Państwa dzieci do udziału w zajęciach w każdy wtorek o godz. 13.30 w sali 56 WARTO!                                                 Kółko prowadzą, Panie- Bożena Likierska i Dorota Cybulska. Zapraszamy!