Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Konkurs dla klas 1-3

Lapbook-zdrowo żyję, zdrowo jem-dbam o zdrowie, ja to wiem! Drodzy uczniowie klas 1-3 i rodzice, ogłaszamy konkurs plastyczny upowszechniający wiedzę dzieci na temat nawyków zdrowego odżywiania i zasad zdrowego stylu życia. Na prace czekamy do dnia 01.03.2018, należy je wykonać techniką  „lapbook – książki na kolana”. Jest to własnoręcznie wykonany zbiór informacji na określony temat i usystematyzowany w sposób zaproponowany przez autora. Lapbook  zbudowany jest  z grubszej teczki, w środku, której przykleja się papierowe książeczki, kieszenie, harmonijki pozwalające na duże uporządkowanie informacji na dany temat. Konkursowy Lapbook powinien mieć format nie mniejszy niż A3 ( w formie złożonej).

Gotowe prace należy dostarczyć do gabinetu pedagoga szkolnego, na najciekawsze prace czekają nagrody.

                                                                                                                                   Patrycja Stawicka

                                                                                                                                Małgorzata Cybulska