Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Laureaci konkursu plastycznego

Uczniowie klasy 3 a SP 5 w Malborku wzięli udział w Konkursie plastycznym pt.,, Dzielnicowy oczami dziecka”, zorganizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Gdańsku. W konkursie udział brali uczniowie klas trzecich Powiatu Malborskiego. Prace przygotowane przez uczniów klasy 3 a zostały przekazane do KP Policji w Malborku. Otrzymaliśmy miłą informację, że w etapie wojewódzkim uczniowie naszej szkoły zajęli trzy pierwsze miejsca.

I miejsce – Zuzanna Lieban

II miejsce – Bartosz Kaczmarek

III miejsce – Nikola Janicka

Wszystkie prace były bardzo ciekawe i przygotowane z dużym zaangażowaniem. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie a także wychowawcom klasy Pani Agnieszce Nowickiej i Panu Piotrowi Kujawie za wsparcie w przygotowaniu prac. Serdecznie gratulujemy laureatom oraz rodzicom. To duże wyróżnienie i zaszczyt dla nas wszystkich.

W dniu 19.12.2016 roku o godz. 10.30 w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku odbędzie się Gala Finałowa Konkursu, na którą nasi laureaci otrzymali zaproszenie.

Dorota Cybulska – pedagog szkolny