Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Magia Świąt Bożego Narodzenia w 1c i 3b

W ramach dodatkowych zajęć plastycznych w klasie IIIB i Ic odbyły się zajęcia plastyczne, na których uczniowie mogli samodzielnie ozdabiać gipsowe bombki świąteczne.

Panie: Maria Pawlikowska i Joanna Pietkiewicz, trzeciego i dziesiątego grudnia zorganizowały dla swoich klas spotkanie ze sztuką ludową, chcąc zachęcić swoich uczniów do samodzielnego zdobienia świątecznego drzewka. Po krótkim instruktażu ze strony nauczycielek, uczniowie z wielkim zaangażowaniem przystąpili do wykonywania swoich ozdób choinkowych malując je i ozdabiając brokatem. Po zakończeniu zajęć zabrali swoje prace do domu oznajmiając, że z dumą umieszczą je na tegorocznej choince w domu, lub dadzą je w prezencie pod choinkę dla bliskich im osób.