Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Magiczny Bartek z 4c

W tych czasach dzieci różnie spędzają wolny czas, jedne grają w gry planszowe, inne czytają książki czy grają w gry komputerowe. Ale są i takie, które mają niezwykłe zainteresowania. Tak jest z Bartkiem, niesamowitym magikiem.

Bartek od dłuższego czasu interesuje się magią, magikami i sztuczkami magicznymi. Na pytanie czy długo ćwiczy, aby wszystko wychodziło, odpowiada, że tak.

Dodaje, że na początku ćwiczył parę godzin dziennie. Ale efekty są zaskakujące i naprawdę aż dech zapiera!

Pierwsze przedstawienie odbyło się w klasie Bartka, gdzie wszyscy byli zdumieni jego wyczynami. Spędziliśmy bardzo miło czas.

W ubiegły czwartek Bartek dał swoje drugie przedstawienie w naszej szkole. Tym razem zaprosiliśmy dzieci z zerówek oraz przedszkola Biedroneczki. Gromkie brawa, zdumione i wesołe minki dzieci, świadczyły o emocjach podczas pokazów. Na koniec dzieci opowiedziały, jakie sztuczki podobały im się najbardziej.

A co można było zobaczyć?

Znikające monety, kuleczki, miażdżony kubek, sztuczki z kapeluszem i maskotkami, cukrem, wyginającą się różdżką, z kartami i wiele innych.

Jedno jest pewne, Bartek potrafi szokować i wygląda na to, że będzie z niego drugi wielki mistrz sztuk magicznych, może nawet jak sam Copperfield.

[nggallery id=172]