Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Malbork za 730 lat

Dnia 27 kwietnia 2016 roku w Szkole Łacińskiej odbyło się spotkanie wszystkich uczestników konkursów ogłoszonych przez Urząd Miasta Malborka. Konkursy swoim patronatem objął Burmistrz Pan Marek Charzewski z okazji jubileuszu nadania Malborkowi Praw Miejskich.

Pan Burmistrz serdecznie pogratulował wszystkim uczestnikom, którzy brali udział w konkursach z okazji 730 lecia naszego miasta. W konkursie plastycznym pt.” Malbork za 730 lat” brało udział wielu uczniów malborskich szkół. Rozdano ponad 65 dyplomów.

Uczniowie z klasy 2c jako jedyni z naszej szkoły, w kategorii klas 1-3, otrzymali nagrody i zdobyli odpowiednio: II i III miejsce.

Szczepan Strzeszyński

zdobył II miejsce i w nagrodę otrzymał aparat do robienia zdjęć.

Roksana Puzio

zdobyła III miejsce i słuchawki z radiem.

Gratulacje dla Roksany Puzio i Szczepana Strzeszyńskiego składają: Rodzice i Wychowawca Klasy 2c – Joanna Pietkiewicz.