Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Mikołajki mogą być jak z bajki…

,,Mikołajki mogą być jak z bajki… Dla każdego! Dla Tomka, dla Majki, Dla Agnieszki, dla Piotrka, Łukasza … Więc uwaga! Dziś Mikołaj zaprasza!” – M. Terlikowska

Dziś (07.12) w przedszkolu mogliśmy poczuć się jak w krainie Świętego Mikołaja. Wszystkie dzieci ubrane były w wyjątkowe, czerwone stroje. Zajęcia zaczęliśmy historią o Świętym Mikołaju. Słoneczniki poznały tradycję tego wyjątkowego dnia. Wykonywały prace plastyczne, śpiewały piosenki oraz napisały list do strażaków w podziękowaniu za ich

bohaterską pracę. Niespodzianką były prezenty, a radość pojawiła się na każdej buźce. Szczęśliwe dzieci cały dzień świętowały. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wyjątkowego dnia.