Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Mistrzostwa szkoły w Rummikub

Rummikub to jedna z najbardziej znanych i lubianych gier rodzinnych na świecie. Powstała w latach 30 – tych ubiegłego stulecia.

Prosta, wciągająca, inna w każdej kolejnej rozgrywce – taka właśnie jest gra Rummikub. Pozbądź się wszystkich kostek i zawołaj RUMMIKUB, zdobywając największą liczbę punktów! Przechytrzysz swoich przeciwników dzięki chłodnej kalkulacji i odrobinie szczęścia. Pamiętaj, że Joker może ożywić rozgrywkę, ale jeśli pozostaniesz z nim do końca gry stracisz punkty.

http://www.youtube.com/watch?v=e4U31iDYvGs

tu znajdziesz instrukcję gry.

W ramach Fabryki Wiedzy nasza szkoła po raz drugi została zgłoszona do rozgrywek w tej właśnie grze. Pierwsze przygotowania już się odbyły w dniu 17 października 2013 o godz. 14.30.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w mistrzostwach szkoły w Rummikub w dniu 25 października 2013 o godz. 13.40 oraz zapraszamy na trening w dniu 23 października 2013 r. ( środa)o godz. 14.00 spotkanie na auli.

Zapraszamy !

Małgorzata Kuszowska

Beata Sawaniewska

Karolina Kurapiewicz