Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Motylkowe Urodzinki

W czwartek 3.03.2022 w naszej grupie Motylki świętowaliśmy Urodzinki dzieci, które urodziły się w miesiącu lutym i marcu: Poli F, Julki B, Antosi Sz oraz Izy K. Ten wspaniały dzień rozpoczęliśmy od założenia naszym solenizantkom urodzinowych opasek na głowę, zaśpiewania dziewczynkom „Sto lat” oraz złożenia życzeń. Następnie odbyły się zabawy z chustą animacyjną, tańce z balonami, taniec labada, wspólne śpiewanie piosenek. Po zakończonej zabawie, dziewczynki otrzymały dyplomy urodzinowe, po czym wszystkie dzieci mogły zasiąść do urodzinowego poczęstunku. Naszym solenizantkom życzymy raz jeszcze wszystkiego najlepszego z okazji czwartych urodzinek! Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z urodzinowej imprezki!