Nauczanie hybrydowe

Zgodnie ze zmianą rozporządzenie MEiN z dnia 11.03.2021r.w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  – od poniedziałku, 15 marca br. – uczniowie klas I-III województwa pomorskiego będą mieli zajęcia prowadzone w trybie hybrydowym( naprzemiennym). Dzieci i młodzież ze starszych klas nadal będą uczyły się zdalnie. W naszej szkole organizacja nauki w klasach 1- 3 będzie się odbywać według następującej zasady:  nie więcej niż 50 proc. uczniów ma zajęcia w budynku szkoły; co najmniej 50 proc. uczniów ma lekcje zdalnie. Dyrekcja szkoły i wychowawcy klas przekazali Rodzicom w e-dzienniku harmonogram prowadzenia zajęć. Nauczanie hybrydowe w klasach 1-3 potrwa do 28.03.2021r.