Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Niech żyje bal…

Dnia 13 czerwca 2013 r. odbył się uroczysty Bal Szóstoklasistów. Organizatorami balu byli uczniowie klas szóstych oraz ich rodzice. Na uroczystość przybyli zaproszenie goście, a wśród nich dyrekcja, grono pedagogiczne, pracownicy szkoły i rodzice szóstoklasistów.

Miejscem zabawy była pięknie udekorowana aula szkoły. Galowy strój całkowicie odmienił oblicze wychowanków szkoły. Przybyłych uczniów, rodziców i nauczycieli przywitała wicedyrektor szkoły – Pani Iwona Socha. Dokonała uroczystego otwarcia balu. Na początku zgromadzeni podziwiali pięknie zaaranżowany polonez w wykonaniu uczniów. Wszyscy dali się ponieść podniosłemu charakterowi tańca.

Aby mieć siły do dobrej zabawy, uczniowie i opiekunowie zasiedli do stołów, by poczęstować się ciepłym posiłkiem zorganizowanym przez rodziców.

Nadszedł czas na właściwą zabawę. Szóstoklasiści bez oporów ruszyli na parkiet, chcąc maksymalnie wykorzystać czas na tańce. Profesjonalni didżeje doskonale poprowadzili zabawę: zachęcali do tańca, pokazywali układy taneczne, dedykowali piosenki w imieniu uczniów – rodzicom i nauczycielom. Swoje umiejętności zaprezentowały dwie uczennice z kl.VI b – Natalia i Angelika. Układ zumby w ich wykonaniu porwał wszystkich do tańca.

Na pamiątkę tego wydarzenia szóstoklasiści wraz ze swoimi wychowawcami pozowali do wspólnego zdjęcia.

Wszyscy na pewno będą mieli piękne wspomnienia z tego wyjątkowego wieczoru… Ogromne podziękowania należą się rodzicom za wspaniałą organizację imprezy.

[nggallery id=285]