Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Niezapominajki świętują Dzień Przedszkolaka

20 września w grupie Niezapominajek obchodziliśmy bardzo wesołe święto, a mianowicie Dzień Przedszkolaka. Tego dnia, od samego rana na dzieci czekało mnóstwo atrakcji, dobrej muzyki i zabawy. Na wstępie dzieci otrzymały odznakę super  przedszkolaka. Następnie maluchy dzieliły się wiedzą na temat tego, jak być dobrym przedszkolakiem, opowiadały również o tym  co lubią robić w przedszkolu. W dalszej części uroczystości dzieci tańczyły i śpiewały przy dziecięcych utworach m.in.: Do przedszkola idzie maluch, Mucha w mucholocie, Jestem sobie przedszkolaczek. Podczas wspólnego świętowania nie mogło zabraknąć także zabaw z balonami i kolorowymi  piłeczkami  oraz puszczania baniek mydlanych. Zwieńczeniem tego wyjątkowego dnia było wykonanie pracy plastycznej pt. ,,Balon – przyjaciel dziecięcych zabaw”. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały słodki poczęstunek. Impreza udała się znakomicie! Przyniosła ogromną radość i niezapomniane wrażenia.

Jolanta Zwierz i Katarzyna Pietrzak