Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Noc Integracji w 3a

W dniu 6 czerwca postanowiliśmy zanocować w szkole. Spotkaliśmy się o godz. 17: 30 i po zostawieniu bagaży niemal od razu udaliśmy się na teren OSiR- u przy ulicy Mickiewicza.

Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji: skakaliśmy na trampolinie, wspinaliśmy się po ściance, graliśmy w piłkę nożną oraz przeciągaliśmy linę. Po dwudziestej w doskonałych humorach wróciliśmy do szkoły, gdzie rodzice przygotowali dla nas przepyszną kolację. Po dwudziestej pierwszej czekały na nas kolejne atrakcje- dyskoteka oraz drużynowy turniej zabawy w „Kalambury”. Po pełnym wrażeń dniu powoli zaczęliśmy szykować się do snu i większość z nas zasnęła słuchając czytanej przez naszą wychowawczynię opowieści o Zosi i jej zaczarowanym kotku. Rano nie wszyscy z nas mieli ochotę szybko wstać, ale skusiło nas pięknie przygotowane śniadanie. O godzinie dziewiątej wszyscy wróciliśmy do swoich domków. To była niezapomniana przygoda i z całą pewnością mile spędzone chwile na długo pozostaną w naszej pamięci. Opiekowały się nami – nasza wychowawczyni Pani Dorota Jukowska i Pani Karolina Kurapiewicz.

Uczniowie klasy 3a.