Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Pani Agnieszka autorką książki

Agnieszka Cegielska, Ambasadorka Fundacji ” Szkoła Otwartych Serc”, jest autorką pięknej i mądrej książki pt.” Naturalnie”. Motywy , którymi kierowała się rozpoczynając pracę nad książką opisuje tak:„Jeden z moich nauczycieli powiedział kiedyś: Jeżeli wiedza, którą otrzymałeś mogłaby pomóc przynajmniej jednej osobie to podziel się nią…-w książce „Naturalnie” swoją wiedzą podzieliły się niezwykłe osoby dla których życie w bliskości z naturą i mądre z niej korzystanie jest ważne nie tylko dla zdrowia. Zawsze myślałam, że nie ma na świecie niczego piękniejszego niż natura…mój syn Franio uświadomił mi, że piękniejsza od natury jest tylko miłość…Z intencją miłości, zdrowia oddaje w Wasze ręce książkę, która powstała z wdzięczności za to wszystko co dobre co w moim życiu się zdarzyło…ku zdrowotności, życia radości…serdeczności MOC .”
Książka zawiera kompensum wiedzy na temat zdrowego odżywiania, naturalnych wspomagaczy w walce z chorobą czy sposoby na poprawę odporności organizmu. Trzydzieści pięć rozdziałów ( wśród nich takie, jak : Siemię lniane, Kurkuma, Aronia, Czarna porzeczka, Cynamon ) do których dołączone są autorskie przepisy autorki i przepiękne zdjęcia stanowią niezwykłe połączenie rzetelności dziennikarskiej, pasji, wiedzy i chęci podzielenia się dobrymi i ważnymi wiadomościami z drugim człowiekiem.
Pani Agnieszka wielokrotnie w książce powraca do swojego rodzinnego Malborka, wspominając cudowny ogród dziadków znajdujący się na Wielbarku. To właśnie ukochana Babcia nauczyła autorkę książki patrzeć na otaczająca przyrodę z miłością, szacunkiem i mądrością.
Część dochodu ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na potrzeby podopiecznych Fundacji ” Szkoła Otwartych Serc”. Ogromnie za to dziękujemy!
Książka jest już do nabycia w przedsprzedaży w bardzo atrakcyjnej cenie. Wystarczy kliknąć podanych niżej link. Gorąco zachęcamy!
http: //www.empik.com/naturalnie-cegielska-agnieszka,p1163273865,ksiazka-p