Piłka ręczna chłopców

W dniu 05.03.2020 r. w obiekcie sportowym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Malborku rozegrano Mistrzostwa Malborka w piłce ręcznej chłopców. Organizatorem zawodów był OSiR w Malborku. Szkołę Podstawową nr 5 w Malborku reprezentował zespół w składzie: Adrian Lica 7B, Gdula Paweł 7A, Mathiasz Nikodem 7C Michalak Błażej 8A, Michalewicz Jan 8A, Rados Filip 8A, Szostek Kacper 8B, Zalewski Sebastian 7C, Zelman Hubert 8A. Do turnieju zgłosiły się cztery szkoły, rozgrywki toczyły się w systemie „każdy z każdym” i rozegrano 6 spotkań. Po zakończeniu rozgrywek trzy szkoły miały taka samą liczbę punktów / jeden przegrany mecz/ o kolejności decydowała tabela i liczba zdobytych bramek w meczach. Zajęliśmy III miejsce i nie awansowaliśmy do rozgrywek powiatowych. Zabrakło odrobiny szczęścia – 😊 jednej bramki.