Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Po gorącym Maratonie Zumby…

W sobotę 27 grudnia aulę naszej szkoły wypełnili po brzegi miłośnicy zumby. Wiele osób przyszło, aby wesprzeć akcję Basi Zarańskiej i jej koleżanek instruktorek: Ady Antoniak – Bielecki, Karoliny Pstrong, Magdy Napierały, Ani Osińskiej, Pauliny Górskiej. Dla podopiecznych Fundacji Szkoła Otwartych Serc zebrano kwotę 2932,05 złotych.

Odwiedzili nas Burmistrz Miasta Malborka Pan Marek Charzewski i Wicestarosta Powiatu Malborskiego Pan Waldemar Lampkowski, którzy objęli patronat honorowy nad imprezą. Dziękujemy sponsorom – Firmie KS Sport i Hotelikowi Groblanka oraz patronatom: Młodzieżowej Radzie Miasta Malborka, Malborskiemu Centrum Kultury i Edukacji, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji, Muzeum Zamkowemu, Unesco i Mediom: TV Malbork, Radiu Malbork, Portalowi 82-200. Prezes Zarządu Fundacji Pani Dorota Ojdowska- Starzyk szczególne podziękowania kieruje do Activ Fit i pomysłodawczyni imprezy, pasjonatki zumby – Pani Barbary Zarańskiej oraz do wszystkich uczestników spotkania. W rytmach zumby pożegnaliśmy odchodzący rok. Mamy nadzieję, że w Nowym Roku odbędzie się II Maraton Zumby! Popatrzcie na zdjęcia, których autorem jest Pan Radosław Konczyński. Wydruk plakatu zasponsorowała Firma Heldruk przy współpracy z br. Krzysztofem Łaszukiem, a tort w kształcie torby sportowej z napisem „zumba”  Pani Celina Malczewska.Dziękujemy z całego serca!