Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

19 maja w Nowym Stawie odbył się konkurs z języka angielskiego, w którym wzięły udział szkoły z naszego powiatu. Były to między innymi SP9 w Malborku, SP8 w Malborku, Szkoła Podstawowa w Nowym Stawie, w Sztumie oraz w Starym Targu.  Nasz zespół w składzie : Wiktoria Nadolna, Kinga Parafiuniuk oraz Mateusz Syroka zajął pierwsze miejsce! Ponad to Mateusz Syroka uzyskał najwyższy wynik indywidualnie.

To już drugi sukces naszych anglistów. W maju odbył się również międzyszkolny konkurs wiedzy o Londynie. Naszą szkołę reprezentowały : Maja Buła, Kinga Parafiuniuk oraz Wiktoria Nadolna. Dziewczęta również wywalczyły pierwsze miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Celina Kraszewska