Jako podsumowanie naszego Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej w klasach 4-8 została zorganizowana wystawa prac plastycznych. Zadaniem każdej klasy było wykonanie plakatu. Wszystkie zespoły wywiązały się z wykonanego zadania. Plakaty ozdobiły aulę szkolną, a wychowawcy ocenili za pomocą formularza ankiety-który plakat zwycięży.
Największą ilość głosów otrzymały prace z klas: 5a i 5c, a u wychowankowie otrzymują nagrodę w postaci „Dwóch dni bez prac klasowych, sprawdzianów, kartkówek i odpytywania”- termin ustala wychowawca z klasą. Gratulujemy wygranej.
Z pozdrowieniami
Organizatorki Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej
Anita Nowicka
Monika Wojewódka
Sylwia Kapuścińska-Baca



























