Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Przeciwko przemocy – plakaty

Jako podsumowanie naszego Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej w klasach 4-8 została zorganizowana wystawa prac plastycznych. Zadaniem każdej klasy było wykonanie plakatu. Wszystkie zespoły wywiązały się z wykonanego zadania. Plakaty ozdobiły aulę szkolną, a wychowawcy ocenili za pomocą formularza ankiety-który plakat zwycięży.

Największą ilość głosów otrzymały prace z klas: 5a i 5c, a u wychowankowie otrzymują nagrodę w postaci „Dwóch dni bez prac klasowych, sprawdzianów, kartkówek i odpytywania”- termin ustala wychowawca z klasą. Gratulujemy wygranej.

Z pozdrowieniami

Organizatorki Tygodnia Przeciwdziałania Przemocy Rówieśniczej

Anita Nowicka

Monika Wojewódka

Sylwia Kapuścińska-Baca