Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Przed dniem otwartym szkoły

W dniu 26 marca z radością przywitaliśmy przedszkolaków w naszej szkole. Już od progu Piątaszek witał dzieci z Przedszkoli: nr 10, nr 5, nr 8, „Tęcza, „Czerwony Kapturek i „Bratek”. Mali goście zaproszeni zostali do tańców integracyjnych, następnie otrzymały pamiątkowe znaczki od Myszki Mini, Kubusia Puchatka i Wesołej Czarownicy.

Potem udały się do klas, aby na własne oczy przekonać się jak to jest w szkole. Tam czekały już na nich dzieci z klas pierwszych, drugich i trzecich. W każdej z klas przywitały Ich bajki i bohaterowie – Jaś i Małgosia, Myszka Miki i Kubuś Puchatek. Przedszkolaki świetnie poradziły sobie z różnymi zadaniami. Na zakończenie otrzymały zaproszenia na – Dzień Otwarty w naszej szkole, który odbędzie się 10 kwietnia 2013 roku o godz. 17.00.

Spotkanie przygotowały Panie: Agnieszka Nowicka, Joanna Pichlak, Magda Kubaszewska, Brygida Sudak, Anna Skrzoska, Maria Pawlikowska, Dorota Jukowska, Beata Nagrodzka, Joanna Evenden, Beata Komoszyńska, Monika Arent, Justyna Okoń, Ewa Nadolna, Sylwia Baca.

[nggallery id=230]