Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Przed wyborami do SU…

Dzisiaj społeczność szkolna klas 4-6 zebrała się w auli, aby posłuchać programów wyborczych kandydatów na przewodniczących Samorządu Uczniowskiego. Prowadząca spotkanie Pani Beata Sawaniewska przedstawiła czterech kandydatów – Konstancję Wawrzkowicz, Lenę Wierzchucką, Oliwiera Orszulaka i Aleksandrę Ołowiak. Każdy z kandydatów podał swoje pomysły na aktywną działalność uczniów w szkole. Wśród nich znalazły się: różne konkursy, wybory mis i mistera, poczta walentynkowa, nocowanie w szkole, dyskoteki, przerwy z telefonem, klasa na medal, kolorowe dni, szczęśliwy numerek, gry i zabawy na przerwach, dzień najlepszego przyjaciela.
Niektórzy występujący pokazali prezentacje multimedialne o sobie oraz scenki, z innymi przeprowadzono wywiad, jeszcze inni świetnie tańczyli. Poziom prezentacji kandydatów był wysoki. Jutro odbędzie się głosowanie. Każdy z Was może oddać tylko jeden głos na swojego kandydata. Poinformujemy Was o tym, kto wygra tegoroczne wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Brawa za odwagę dla Konstancji, Leny, Oliwiera i Oli!