Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Przedszkolny Dzień Rodziny

14 czerwca obchodziliśmy w przedszkolu Dzień Rodziny, czyli połączone święto Mam i Tatusiów. Z tej okazji zorganizowaliśmy festyn rodzinny.  Koniczynki i Stokrotki razem ze swoimi rodzicami mogły spędzić czas na wesoło. Na samym początku przedszkolaki wspólnie zaśpiewały piosenkę i recytowały wiersz, po czym wręczały rodzicom własnoręcznie wykonane niespodzianki. Tuż po króciutkim występie  czekały na wszystkich zadania i konkursy. Wspólne zmagania rozpoczął bieg na szczudłach, na których biegły dzieci, wraz z pomocą rodziców. Kolejnym zadaniem były  skoki w workach, gdzie Tatusiowie wiedli prym. Bieg na trzech nogach to zadanie przygotowane było dla Mam i dzieci. Ostatnim zadaniem było, przeciąganie liny, gdzie zmagali się Mamusie kontra Tatusiowie. Bardzo szybko do Mam dołączyły Córki a do Tatusiów Synowie.  Wszyscy bawili się wyśmienicie. Nie zabrakło uśmiechu , dobrej zabawy i miłej atmosfery. Po zmaganiach wszyscy zebraliśmy się przy ognisku, gdzie wspólnie piekliśmy kiełbaski. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek przygotowany przez nasze Mamusie.

Dziękujemy Rodzicom za aktywny  udział i pomoc w organizacji Dnia Rodziny .

Panie z grupy Stokrotek i Koniczynek:  Ania Ościłowska, Monika Arent, Ania Skrzoska, Ania Frankiewicz