28 października w naszym przedszkolu odbył się Jesienny Festiwal Piosenki. Spotkanie miało miejsce na auli szkolnej, na której przedszkolaki miały okazję powitać szczególnego gościa – a była to Pani Jesień we własnej osobie. Po przywitaniu Kolorowej Pani dzieci zaprosiły ją do wspólnego pląsu w kole pt. ,, Tańcowała jesień”. Po wspólnej zabawie, Pani Jesień tanecznym krokiem i rymowanym wierszem poprosiła dzieci o przedstawienie przygotowanych piosenek. Na scenie zaprezentowały się wszystkie grupy przedszkolne: Fiołki, Koniczynki, Niezapominajki, Biedronki, Stokrotki oraz najstarsza grupa Motylki. Dzieci swoimi występami zachwyciły całą widownię, która po każdym występie nagradzała artystów gromkimi brawami. Po zaprezentowaniu swojego programu przedszkolaki podarowały Pani Jesieni przygotowane wcześniej prezenty, tym samym żegnając Panią Jesień, otrzymały od niej dary z sadu w postaci smacznych jabłek.



















































































