Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Radosny Dzień Dziecka

„Wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, ale niewielu z nich pamięta o tym.” Antoine de Saint-Exupéry, „Mały Książę”

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który zawsze czekają wszystkie nasze przedszkolaki. Mając na uwadze, że szczególnie w tym dniu dzieci powinny być uśmiechnięte, radosne i szczęśliwe, wszystkim paniom zależało, aby był on również pełen atrakcji i niezapomnianych wrażeń.

W tym roku, w naszym przedszkolu dzięki sprzyjającej pogodzie większość grup zdecydowała się na świętowanie na świeżym powietrzu. Dzieci bawiły się wspólnie korzystając z zabawek, sprzętu sportowego oraz baniek mydlanych. Przedszkolaki malowały także farbami i bawiły się chustą animacyjną. Grupy sześciolatków wybrały się na lody do pobliskiej lodziarni, co sprawiło dzieciom dużo radości. Nie zabrakło również zabaw tanecznych z balonami oraz pysznego poczęstunku przygotowanego z pomocą rodziców przedszkolaków.

Na zakończenie tego wesołego i pełnego wrażeń dnia, przedszkolaki zabrały do domu prezenty oraz dyplomy z okazji swego święta.

Wszystkim dzieciom raz jeszcze życzymy wszystkiego najlepszego z okazji ich święta!