Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Raz, dwa, trzy – liczysz Ty!

Ostatnio dzieci z grupy Słoneczniki brały udział w zajęciach matematycznych przeprowadzonych przez Panią Natalię. Przedszkolaki otrzymały papierowe koła, a ich zadaniem było określenie ich kolorów oraz przeliczanie w zakresie trzech. Dzieci wkładały koła wewnątrz szarf zgodnie z poleceniami nauczycielki. Przeliczały je, a następnie wyciągały z szarf podaną liczbę kół. Jak się okazuje, wszystkie przedszkolaki z naszej grupy świetnie poradziły sobie z tym zadaniem. Słoneczniki nauczyły się liczenia do trzech, a kolorowa zabawa matematyczna sprawiła im dużo radości! Następnie dzieci udały się na plac zabaw, aby czerpać przyjemność ze wspólnych zabaw na świeżym powietrzu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.