Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Słodkie zakończenie roku u Biedronek…

Choć do wakacji zostało kilka dni, nasze Biedroneczki świętowały zakończenie roku szkolnego w przepięknej, udekorowanej specjalnie dla nich sali restauracji Malaga.

Wiedząc, jak wiele nauczyły się w tym roku, ile opanowały nowych umiejętności, jak bardzo się starały, Anioły Fundacji "Szkoła Otwartych Serc „postanowiły sprawić Naszym Dzieciakom niespodziankę!

Było ciasto, pucharki z lodami, basen wypełniony piłeczkami i zjeżdżalnia! O wszystko zadbała właścicielka restauracji Agnieszka Jackowska, wkładając w przygotowanie przyjęcia wiele serca. Punktem kulminacyjnym przyjęcia był podarowany przez Małgosię Luberę tort truskawkowy z bitą śmietaną….:)

Dzieciom towarzyszyła też ich Przyjaciółka -Kama Trojak, która podarowała im nie tylko wspaniałe prezenty (każda Biedroneczka otrzymała wielką torbę z zabawkami i słodyczami), ale również swój czas, życzliwość i niezwykłe zdolności do utrwalania na zdjęciach magicznych chwil spędzonych z dziećmi.

Za radość naszych Dzieci, ich uśmiech i wspaniałe wspomnienia- DZIĘKUJEMY!

[nggallery id=126]