Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Sport, to ich pasja

Cieszymy się bardzo, że nasi sportowcy znowu osiągnęli sukcesy!

W mistrzostwach Malborka w mini-piłkę ręczną chłopców zajęliśmy I miejsce!

Skład drużyny: Filip Lampkowski, Szymon Laskowski, Adam Zieliński, Marcin Jędrzejczyk, Tomasz Stradał, Krzysztof Krakowiak, Bartek Szutiak, Kacper Rokita, Marcin Bochyński, Bartek Kluka, Sławomir Rudnik.

Chłopcy zajęli też VI miejsce w Finale Wojewódzkim XL Igrzysk Młodzieży Szkolnej w mini-piłce siatkowej. Zespół grał w składzie: Marcin Jędrzejczyk, Filip Lampkowski, Bartłomiej Niewęgłowski, Szymon Laskowski, Dominik Czermak, Krzysztof Krakowiak, Kacper Rokita, Adam Zieliński, Sebastian Sosna, Hubert Philips.

A dziewczęta? One także stanęły na wysokości zadania. Zajęły III miejsce w mistrzostwach Malborka w mini-piłkę ręczną.

B-R-A-W-O, brawo!

kolory 022kolory 001kolory 002