Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Sportowy Dzień Dziecka

W dniu 4 czerwca 2018 odbył się w naszej szkole Dzień Dziecka na sportowo. Różnorodne formy konkursów rekreacyjno-sportowych odbyły się na Orliku i hali sportowej. Konkursy i zawody prowadzone były w grupach wiekowych klas – 1-3, 4-6, 7- II, III. Wśród konkurencji były: piłka nożna, piłka koszykowa, dwa ognie usportowione, przeciąganie liny, konkurs rzutów osobistych, piłka siatkowa i podciąganie na drążku. W ramach współzawodnictwa prowadzono klasyfikację na najbardziej usportowioną klasę.

Wyniki poznamy w dniu 20 czerwca. Dziękujemy wszystkim uczniom biorącym udział w zawodach i tym co dopingowali zmagania kolegów. Konkurencje prowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: Aldona Jaroszewska, Sabina Orłowska, Iwona Wądołowska, Monika Walentynowicz, Jan Ochociński, Arkadiusz Jaroszewski, Szymon Żołędziewski, Paweł Tercjak. Imprezą koordynował Pan Dariusz Rowiński.

Rada Rodziców obdarowała wszystkich uczniów słodkościami. Dziękujemy!