Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Święto Nauczycieli

W Dniu Komisji Edukacji Narodowej uczniowie naszej szkoły składali pedagogom życzenia. Podczas uroczystego spotkania klasa 4c przygotowała przedstawienie. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Zuzia podziękowała nauczycielom za Ich codzienny trud.

Pedagodzy otrzymali słodką niespodziankę. Uczniowie stwierdzili, że praca nauczyciela jest bardzo odpowiedzialna i wyczerpująca. Na pytanie czy chcieliby w przyszłości wykonywać taki zawód tylko kilkoro dzieci odpowiedziało, że tak. Część artystyczną ze swoją klasą przygotowała Pani Celina Kraszewska. Nauczyciele biblioteki szkolnej zorganizowali jak co roku konkurs dla uczniów pod nazwą”Poznaj nauczyciela swego po oczach jego!” Jak zwykle w tym dniu nauczyciele otrzymali od podopiecznych kwiaty. Wszystkiego dobrego!