Od lewej logotypy Szkoły Podstawowej nr 5 w Malborku oraz Przedszkola nr 1 w Malborku, źródło zdjęcia: Freepik

Uff…już po sprawdzianie!

92 uczniów naszej szkoły pisało dzisiaj sprawdzian szóstoklasisty. Każdy z nich wykazał się swoją wiedzą i umiejętnościami zdobytymi przez sześć lat nauki w zakresie czytania, pisania, rozumowania, korzystania z informacji i wykorzystywania wiedzy w praktyce.

Testy sprawdzać będą egzaminatorzy z Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku. Uczestnictwo w sprawdzianie jest jednym z warunków ukończenia szkoły podstawowej. Za poprawne odpowiedzi można uzyskać maksymalnie 40 punktów. Meldujemy, ze wszyscy byli obecni. Drodzy szóstoklasiści, pierwszy ważny egzamin w swoim życiu macie już za sobą. Trzymamy za Was wszystkich kciuki! Życzymy jak najlepszych wyników.

[nggallery id=234]